Korisnikov avatar
By skeske
Ako se racunaju FMPovi igraci, ja sam na 156 i zavrsio sam kolo. Igram protiv Caffe Rene, ko je to? 😁
Korisnikov avatar
By milanezija
Taj sam, imam 109 + Lojd i Kodi, opet mi Momirov nije igrao...
Korisnikov avatar
By The Answer
Jebse bre, gledao tekmu i znam da je igrao, reko' šta sad koji k, jesam na izlapeo... kad ono zbog krompira
Korisnikov avatar
By skeske
milanezija napisao: Pon Nov 23, 2020 2:38 pm Taj sam, imam 109 + Lojd i Kodi, opet mi Momirov nije igrao...
Dakle treba ti 48 od ove dvojice.
Idemo Brana, idemo Danga, idemo Kori, davite ovu dvojicu fensi djecaka :D
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Ne mogu da verujem da sam pobedio-bas imam srece u h2h ove sezone. :lol:
By Gira PFC
Jeste Gajo, sada si preuzeo vođstvo, sad će biti interesantnije za praćenje. I meni je bilo čudno ovih par kola koja sam proveo na prvom mmestu, nisam nikad bio na toja poziciji.
Znaš šta, nemamo mi taj osećaj, kao Answer na primer, on je na to navikao, pa kao da se opet zaželeo te pozicije, ovo kolo je razbio sa rezultatom. :clap:

Usput, da čestitam i Obiliću na pobedi, omanuo sam sa izmenama i dobi me bez problema. ;)

Sve u svemu, zahuktava se na obe tabele, biće interesantno. Najviše nam korona i ove neodigrane utakmice ubijaju draž takmičenju, da nema toga ovo bi bila jedna od zanimljivijih sezona po neizvesnosti i ujednačenosti.
Korisnikov avatar
By skeske
Kod mene standardno, guram se tu oko 5-6 pozicije u h2h ligi. U general sam u plejof zoni, sve dobro.
Zanimljivo je da je Gaja prvi u ligi, a tek 14 u h2h. Dakle, tempiranje forme mu nije jaca strana, ali rast kroz sezonu i te kako jeste.
Lici mi na Partizan, dok ukomponuje ekipu za titulu, izgubice mjesto u plejofu 😁
  • 1
  • 1012
  • 1013
  • 1014
  • 1015
  • 1016
  • 1028
Fudbal

Neka fora sa bundešpicevima postoji, pre ne[…]

ABA fantasy

Jbt @Korto Malteze 170... ostavi me bez plejofa ru[…]

Klađenje