Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:Mene Voncina ukanalio..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Ne smem da mu kazem nista Slika
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Nakon petog kola nemamo vise neporazenih ekipa u kosarkars fantazi head to head ligi, dosadasnji favoriti ostaju na celu tabele i pored poraza u ovom kolu, slede jos tri ekipe sa skorom 3-2 (Gira senior, KK Batajnica 73 i KK Radnik sa Liona), dok se na zacelju promenilo to da je Cafe Rene upisao prvu pobedu u sezoni. Mutinjovi Gladijatori su bez pobede.

U ukupnom plasmanu u obicnoj ligi prvi je Gira senior sa 631 bodom, sledi heads up koje vodi Loki sa 611 bodova, dok su u zestokoj borbi za trece mesto Radnik sa Liona, Goblini i Zexova Bataja, koji imaju 585, 583, odnosno 581 bod.
Korisnikov avatar
By Zex88
Voncina i Tomas prodali.. Medjutim,uspaeo sam da pobedim u finisu Giru i da ostanem na pozitivnom skoru.. Sledece kolo nas tim ocekuje tesko gostovanje ekipi Korto Malteze.
By Gira PFC
Zex88 napisao: Ned Nov 01, 2020 7:42 pm Mene Voncina ukanalio..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Nije te dovoljno ukanalio, mada ga i ja imam u ekipi ... kao i Rašon Tomasa ;)
Čestitke na pobedi Zex, mada sve ovo postaje skoro pa besmisleno. Računaju prosek igračima čiji se meč ne igra i onda sve ovo gubi draž. Meni je to u ovom kolu čak podiglo broj poena, ali to nisu "realno zarađeni poeni". Blago rečeno, neobično :?
Pošto korona počinje da divlja i po Srbiji, a odavno je već loše stanje po Evropi, možda će uskoro sve opet da stane, kao proletos. Mesina se oglasio u tom smislu, ali za sada Evroliga ćuti. U ABA ligi je problem što je ovo regionalna liga i obuhvata više zemalja, a stanje u pojedinim je baš loše. Malo drugačija priča je kada je reč o samo jednoj zemlji, a ovako je opasnost od zaražavanja mnogo veća.
Ipak, dok se igra, ja sam tu 8-)
Korisnikov avatar
By Zex88
Hvala na cestitkama..

A to jeste.. Sta da radimo, korona nas ogranicava cak i u fantaziju.. Zabava vise nije kao sto je nekad bila..
Korisnikov avatar
By Korto Malteze
Opa pobedih i ja u nekom derbiju! 8-) Nikada se nisam manje posvetio fantaziranju a nisam tako losverovatno se ni ostali ne cimaju previse.

U svakom slucaju igramo se i sve dok traje dobro je!

]
Korisnikov avatar
By augriaugri
ovo s koronom je dvosjekli mač, računaš odgoditi će utakmicu, sigurni bodovi od overačivera koji malo košta, ono mauna igra se al ovaj tvoj je koronaš pa ostane na 0 ( u goroj varijanti on je zdrav al pokaže pravo lice pa ode u minus)
Korisnikov avatar
By Lucky
Ova igrica, kao i čitava liga, lagano ali sigurno ide prema tački prekida ili potpunog gubitka regularnosti.
Jbt, imam 5 igrača za koje već znam poene.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Vincent Vega
Ja baš zbog toga izbacio Ivanovića, Rida i Karmajkla, čisto da bi meni bilo zanimljivije, a sad vidim da je odložen i FMP-COL, a tu imam dvojicu...
  • 1
  • 1004
  • 1005
  • 1006
  • 1007
  • 1008
  • 1028

Junačka Igokea prošla u top 16!!! Ba&scaron[…]

Fudbal

Pa ovo je kao da se gradi stadion od 50k.. Jedini […]

KK Crvena zvezda 2020/2021

Sramotna igra, povratak Lojda i Noka nas je vratio[…]