ABA fantasy

Korisnikov avatar
skeske
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pon Jun 29, 2015 4:37 pm
    Windows 8.1 Chrome
Status: OffLine

Re: ABA fantasy

Postod skeske » Uto Feb 13, 2018 2:31 pm

Ponosan sam na sebe sto sam izdrzao cijelu ligu a ni u jednom trenutku nisam imao sanse za visok plasman :D Vidi se da sam navijao za Zvezdu pocetkom 21. vijeka :D

Gira PFC
Limitirani skakač s klupe
Pridružio se: Pet Dec 07, 2012 1:24 pm
    Windows 10 Chrome

Postod Gira PFC » Sre Feb 14, 2018 9:52 am

skeske napisao:Ponosan sam na sebe sto sam izdrzao cijelu ligu a ni u jednom trenutku nisam imao sanse za visok plasman :D Vidi se da sam navijao za Zvezdu pocetkom 21. vijeka :D

:clap:
Skeske, takav tvoj odnos prema našoj H2H ligi je za svaku pohvalu. Tako bi trebalo svi da "igraju". Ja tu imam malu pomoć sina, jer nas dvojica često pričamo o igračima, formi, koga staviti u ekipu, pa na neki način pomažemo jedan drugom da nam onaj početni entuzijazam ne splasne.
Realno, lepo smo i plasirani, obojica u Top 8, tako da nam je ova sezona bila sasvim solidna. :)

Inače, izvršio sam malu kalkulaciju pred poslednje kolo i stanje je sledeće na vrhu tabele:
- Lucky je šampion naše H2H lige za ovu sezonu i to je već poznato par kola unazad. Svaka čast Lucky! :clap:
- za njim sledi trojac - Milanezija, Korto i Answer. Trenutno je Korto tu najslabiji, jer ima 5 poraza (iako ima najviše bodova - šta ti je H2H liga :) ), ali Answer ima meč manje (u 22.kolu ima ponavljanje meča sa mojim Juniorom). U njihovom trouglu je Milanezija najbolji, jer ima obe pobede, a Korto je dobio Answera. Tako da će najverovatnije Milanezija biti drugi, dok je treće mesto još uvek neizvesno;
- za njima sledi trojac Gaja, Mutinjo i moj Junior. Tu je u trouglu svako sa po jednom pobedom i porazom, s tim da Mutinjo ima najbolju bodovnu razliku (+17), a Junior je najslabiji sa -23. S obzirom da moj Junior ima i dva derbija za kraj, sa šampionom Lakijem i ponovo sa Answerom, biće teško da on dođe do pete pozicije, tako da je borba za kotu 5 ipak pre namenjena Gaji i Mutinju;
- kotu 8. držim ja :lol: , odatle me ne mogu pomaći, čak i da izgubim poslednji meč.

Sve u svemu, interesantna sezona, sa naravno propustima koji su se dešavali moderatorima ABA fantazija. To je već postalo praksa. :( Ono što je i Junioru i meni falilo u ovoj H2H sezoni je plej-of, jer on daje posebnu draž. Tako da je naša sugestija da sledeće sezone, bez obzira na broj prijavljenih igrača, imamo i plej-of. Naravno, Srbin iz CG obavezno da se prijavi. :)

I za kraj da pohvalim administratora naše H2H lige, Milaneziju, i da mu se zahvalim na trudu i uloženom vremenu i naporu! :clap:

Korisnikov avatar
milanezija
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 12:13 am
    Windows XP Chrome
Zodiac: Taurus

Postod milanezija » Sre Feb 14, 2018 1:39 pm

@Gira

Slazem se za plejof, sled.sezone ako bude ovakvo brojno stanje, a verujem da hoce, onda cemo 2 grupe imati pa ukrstanje u plejofu, mada zavisi i od sistema ABA takmicenja

I hvala na pohvalama za komesarijat :D Sto se mene tice, meni nece smetati ni dogodine da se bavim ovim poslom ako se ostali budu slagali
ABA FANTASY kosarkars.jtd 2017/18

Korisnikov avatar
Zex88
Administrator
Administrator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:17 pm
    Windows XP Chrome
Zodiac: Sagittarius
Status: OnLine

Postod Zex88 » Sre Feb 14, 2018 3:41 pm

Ja sam za to da radis ponovo. Bices placen kao i do sada.. :)

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
JAKA BLAŽIĆ!!! TADIJA KAPITEN!!! VUCINA!!! IGOR RAKOCEVIC#8!!!

DEJAN STANKOVIĆ!!! VIDIĆ KAPITEN!!! DEJAN SAVIĆ!!! MIKI©!!! DARKO LAZOVIC!!!

LAZINJO!!! TEO4!!!

VETAR U LEDJA DA TI DAJE,KADA VETRA NESTANE!!!

Korisnikov avatar
milanezija
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 12:13 am
    Windows 8.1 Chrome
Zodiac: Taurus

Postod milanezija » Sre Feb 14, 2018 4:46 pm

Dobiću ja onaj Obilićev TV :D
ABA FANTASY kosarkars.jtd 2017/18

Korisnikov avatar
Zex88
Administrator
Administrator
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:17 pm
    Windows XP Chrome
Zodiac: Sagittarius
Status: OnLine

Postod Zex88 » Sre Feb 14, 2018 7:27 pm

Dobar je,koristim ga vec dugo :)

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
JAKA BLAŽIĆ!!! TADIJA KAPITEN!!! VUCINA!!! IGOR RAKOCEVIC#8!!!

DEJAN STANKOVIĆ!!! VIDIĆ KAPITEN!!! DEJAN SAVIĆ!!! MIKI©!!! DARKO LAZOVIC!!!

LAZINJO!!! TEO4!!!

VETAR U LEDJA DA TI DAJE,KADA VETRA NESTANE!!!

Korisnikov avatar
Lucky
NBA All-Star
NBA All-Star
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 4:23 pm
    Macintosh Chrome
Zodiac: Leo

Postod Lucky » Sre Feb 14, 2018 8:20 pm

Gira, hvala na cestitkama. Odavno nije bilo nekog ko na kulturniji i pozitivniji nacin komunicira sa drugim forumasima. Ne kazem da forum treba da bude kompletno takav ali je pravo osvjezenje. Cestitke i za Juniora i odlicnu fantasy sezonu. Prosto ti zavidim na tim vasim analizama igraca i utakmica. Ja imam 2 cerke u pubertetu koje sada zanima milion drugih stvari. :lol:
Sto se tice naseg direktora lige, nisam ni sumnjao da ce odlicno i odgovorno obaviti posao i pored svojih obaveza, te ga vec sada predlazem za direktora i ubuduce, s tim sto moramo malo organizovanije pristupiti organizaciji lige. Odlicna ideja je sa 2 grupe sa ukrstanjem u plejof fazi, u zavisnosti od sistema takmicenja i broja prijavljenih igraca. Definitivno to nije to bez plejofa.
Offtopic:
Sad mi nesto pade na pamet - koliko mi na ovom forumu imamo matorih zgubidana koji jos uvijek momkuju. Momci, ukljucite se u aktuelnu akciju ''da zakmeci'' ili kako vec i pravite djecu. :violin: :lol: :lol: :lol:

Korisnikov avatar
Srbin iz Crne Gore
Pridružio se: Pon Sep 30, 2013 2:28 am
    Windows 10 Firefox

Postod Srbin iz Crne Gore » Čet Feb 15, 2018 12:17 pm

Gira PFC napisao:
skeske napisao:Ponosan sam na sebe sto sam izdrzao cijelu ligu a ni u jednom trenutku nisam imao sanse za visok plasman :D Vidi se da sam navijao za Zvezdu pocetkom 21. vijeka :D

:clap:
Skeske, takav tvoj odnos prema našoj H2H ligi je za svaku pohvalu. Tako bi trebalo svi da "igraju". Ja tu imam malu pomoć sina, jer nas dvojica često pričamo o igračima, formi, koga staviti u ekipu, pa na neki način pomažemo jedan drugom da nam onaj početni entuzijazam ne splasne.
Realno, lepo smo i plasirani, obojica u Top 8, tako da nam je ova sezona bila sasvim solidna. :)

Inače, izvršio sam malu kalkulaciju pred poslednje kolo i stanje je sledeće na vrhu tabele:
- Lucky je šampion naše H2H lige za ovu sezonu i to je već poznato par kola unazad. Svaka čast Lucky! :clap:
- za njim sledi trojac - Milanezija, Korto i Answer. Trenutno je Korto tu najslabiji, jer ima 5 poraza (iako ima najviše bodova - šta ti je H2H liga :) ), ali Answer ima meč manje (u 22.kolu ima ponavljanje meča sa mojim Juniorom). U njihovom trouglu je Milanezija najbolji, jer ima obe pobede, a Korto je dobio Answera. Tako da će najverovatnije Milanezija biti drugi, dok je treće mesto još uvek neizvesno;
- za njima sledi trojac Gaja, Mutinjo i moj Junior. Tu je u trouglu svako sa po jednom pobedom i porazom, s tim da Mutinjo ima najbolju bodovnu razliku (+17), a Junior je najslabiji sa -23. S obzirom da moj Junior ima i dva derbija za kraj, sa šampionom Lakijem i ponovo sa Answerom, biće teško da on dođe do pete pozicije, tako da je borba za kotu 5 ipak pre namenjena Gaji i Mutinju;
- kotu 8. držim ja :lol: , odatle me ne mogu pomaći, čak i da izgubim poslednji meč.

Sve u svemu, interesantna sezona, sa naravno propustima koji su se dešavali moderatorima ABA fantazija. To je već postalo praksa. :( Ono što je i Junioru i meni falilo u ovoj H2H sezoni je plej-of, jer on daje posebnu draž. Tako da je naša sugestija da sledeće sezone, bez obzira na broj prijavljenih igrača, imamo i plej-of. Naravno, Srbin iz CG obavezno da se prijavi. :)

I za kraj da pohvalim administratora naše H2H lige, Milaneziju, i da mu se zahvalim na trudu i uloženom vremenu i naporu! :clap:

Bicu tu ako bude bilo mjesta, bez brige ;) :)
No1 POTOP !!!

Gira PFC
Pridružio se: Pet Dec 07, 2012 1:24 pm
    Windows 7 Chrome

Postod Gira PFC » Pet Feb 16, 2018 9:09 pm

Hehehe! :D Zahvaljujem se i ja vama momci, :dance: meni je stvarno zadovoljstvo da ulazim na naš forum, a posebno se zabavljam ovde na ABA fantaziju, tako da sva buduća druženja podržavam... I divna je ova Lakijeva ideja "da zakmeči"! :clap: Zbog toga se živi, verujte :)
Milaneziji sva podrška za dalje moderatorske poslove, a o budućem izgledu lige ćemo od jeseni, važno samo da nas bude što više. :)

Korisnikov avatar
Srbin iz Crne Gore
Pridružio se: Pon Sep 30, 2013 2:28 am
    Windows 7 Firefox

Postod Srbin iz Crne Gore » Sub Mar 03, 2018 10:41 am

Igra li ko ovo ? :)

Ko ne igra ovo kolo (osim onoga sto pise na zvanicnom aba sajtu) ?

Predlozi da se pokusam pribliziti prvoplasiranom ? :)
No1 POTOP !!!

Povratak na “ABA fantasy”